Aktuální počasí Miřejovice
Aktuální počasí přímo pro město Miřejovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí od 31. 5. (12:00) do 1. 6. (00:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
