- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Minstead
Aktuální počasí Minstead
Aktuální počasí přímo pro město Minstead. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
