- Počasí
- Slovensko
- Prešovský kraj
- Miňovce
Aktuální počasí Miňovce
Aktuální počasí přímo pro město Miňovce. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 27. 5. (14:00) do 27. 5. (18:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
