- Počasí
- Spojené státy americké
- Severní Dakota
- Minot Air Force Base
Aktuální počasí Minot Air Force Base
Aktuální počasí přímo pro město Minot Air Force Base. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 14. 5. (13:00)
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 996 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
