- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Minhecun
Aktuální počasí Minhecun
Aktuální počasí přímo pro město Minhecun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 19°C |
