- Počasí
- Ázerbájdžán
- Mingǝcevir
- Mingelchaur
Aktuální počasí Mingelchaur
Aktuální počasí přímo pro město Mingelchaur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
