- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Mingālī Ghar
Aktuální počasí Mingālī Ghar
Aktuální počasí přímo pro město Mingālī Ghar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 44°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 27°C |
