- Počasí
- Bulharsko
- Targovishte
- Elda
Aktuální počasí Elda
Aktuální počasí přímo pro město Elda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
