Aktuální počasí Minamitōyō
Aktuální počasí přímo pro město Minamitōyō. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 1°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 5°C |
