Aktuální počasí Minamiōmu
Aktuální počasí přímo pro město Minamiōmu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
