Aktuální počasí Miñagón
Aktuální počasí přímo pro město Miñagón. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 23. 5. (14:00) do 24. 5. (00:00)
Silný déšť
Platí od 23. 5. (14:00) do 24. 5. (00:00)
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 14°C |
