Aktuální počasí Mīnā’ ash Shu‘aybah
Aktuální počasí přímo pro město Mīnā’ ash Shu‘aybah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 44°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 32°C |
