- Počasí
- Spojené státy americké
- Severní Karolína
- Mills River
Aktuální počasí Mills River
Aktuální počasí přímo pro město Mills River. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 3. 5. (09:00)
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 16°C |
