- Počasí
- Řecko
- South Aegean
- Mikró Chorío
Aktuální počasí Mikró Chorío
Aktuální počasí přímo pro město Mikró Chorío. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 26. 4. (00:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 15°C |
