Aktuální počasí Mihail Kogălniceanu
Aktuální počasí přímo pro město Mihail Kogălniceanu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 13. 5. (22:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
