- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Michimo
Aktuální počasí Michimo
Aktuální počasí přímo pro město Michimo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
