Aktuální počasí Michapa
Aktuální počasí přímo pro město Michapa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 26°C |
