- Počasí
- Chorvatsko
- Zagrebačka
- Mičevec
Aktuální počasí Mičevec
Aktuální počasí přímo pro město Mičevec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 31. 3. (12:00) do 1. 4. (00:00)
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
