- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Miaowan
Aktuální počasí Miaowan
Aktuální počasí přímo pro město Miaowan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
