- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Miaowan
Aktuální počasí Miaowan
Aktuální počasí přímo pro město Miaowan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 27°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
