- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Mezzolara
Aktuální počasí Mezzolara
Aktuální počasí přímo pro město Mezzolara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
