- Počasí
- Rusko
- Khanty-Mansia
- Mezhdurechenskiy
Aktuální počasí Mezhdurechenskiy
Aktuální počasí přímo pro město Mezhdurechenskiy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -15°C |
| Normál: | 3°C |
