Aktuální počasí Meygolī
Aktuální počasí přímo pro město Meygolī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 28°C |
