- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Messimy
Aktuální počasí Messimy
Aktuální počasí přímo pro město Messimy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
