- Počasí
- Řecko
- Central Macedonia
- Mesiméri
Aktuální počasí Mesiméri
Aktuální počasí přímo pro město Mesiméri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 1. 5. (12:00)
Bouřky
Platí do 1. 5. (05:00)
Silný déšť
Platí do 1. 5. (09:00)
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 17°C |
