- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Měřín
Aktuální počasí Měřín
Aktuální počasí přímo pro město Měřín. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí od 31. 5. (12:00) do 1. 6. (00:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
