- Počasí
- Gruzie
- Samegrelo and Zemo Svaneti
- Meore Mokhashi
Aktuální počasí Meore Mokhashi
Aktuální počasí přímo pro město Meore Mokhashi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
