- Počasí
- Turecko
- Denizliská provincie
- Menteşe
Aktuální počasí Menteşe
Aktuální počasí přímo pro město Menteşe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 20°C |
