- Počasí
- Etiopie
- Bīnshangul Gumuz
- Mengē
Aktuální počasí Mengē
Aktuální počasí přímo pro město Mengē. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 27°C |
