- Počasí
- Spojené státy americké
- Michigan
- Mendon
Aktuální počasí Mendon
Aktuální počasí přímo pro město Mendon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
