- Počasí
- Spojené státy americké
- Utah
- Mendon
Aktuální počasí Mendon
Aktuální počasí přímo pro město Mendon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí do 1. 5. (09:00)
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
