- Počasí
- Izrael
- Northern District
- Menaẖemya
Aktuální počasí Menaẖemya
Aktuální počasí přímo pro město Menaẖemya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (14:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
