- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Memāri
Aktuální počasí Memāri
Aktuální počasí přímo pro město Memāri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 29°C |
