- Počasí
- Spojené státy americké
- Michigan
- Melvindale
Aktuální počasí Melvindale
Aktuální počasí přímo pro město Melvindale. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí do 2. 5. (09:00)
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
