- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Mel’nitsa
Aktuální počasí Mel’nitsa
Aktuální počasí přímo pro město Mel’nitsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
