Aktuální počasí Melingoí
Aktuální počasí přímo pro město Melingoí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 24. 5. (19:00)
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
