- Počasí
- Rusko
- Chelyabinsk
- Melent’yevka
Aktuální počasí Melent’yevka
Aktuální počasí přímo pro město Melent’yevka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 14°C |
