- Počasí
- Saudská Arábie
- Mecca Region
- Mekka
Aktuální počasí Mekka
Aktuální počasí přímo pro město Mekka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 46°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 32°C |
