Aktuální počasí Mekényes
Aktuální počasí přímo pro město Mekényes. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
