- Počasí
- Izrael
- Southern District
- Mefallesim
Aktuální počasí Mefallesim
Aktuální počasí přímo pro město Mefallesim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 12. 5. (13:00) do 12. 5. (19:00)
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 22°C |
