- Počasí
- Slovensko
- Košický kraj
- Medzev
Aktuální počasí Medzev
Aktuální počasí přímo pro město Medzev. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 3. 5. (00:00) do 3. 5. (08:00)
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 14°C |
