- Počasí
- Chorvatsko
- Zadarska
- Medviđa
Aktuální počasí Medviđa
Aktuální počasí přímo pro město Medviđa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 31. 5. (19:00)
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
