- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Medolla
Aktuální počasí Medolla
Aktuální počasí přímo pro město Medolla. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 30. 4. (02:00) do 30. 4. (19:00)
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
