- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Srpska
- Međaši
Aktuální počasí Međaši
Aktuální počasí přímo pro město Međaši. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
