- Počasí
- Argentina
- Entre Rios
- Médanos
Aktuální počasí Médanos
Aktuální počasí přímo pro město Médanos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
