- Počasí
- Spojené státy americké
- Nové Mexiko
- McIntosh
Aktuální počasí McIntosh
Aktuální počasí přímo pro město McIntosh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 30. 4. (20:00) do 1. 5. (06:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
