- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Mazār Kāhī
Aktuální počasí Mazār Kāhī
Aktuální počasí přímo pro město Mazār Kāhī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 14°C |
