- Počasí
- Rusko
- Irkutsk Oblast
- Mayskaya
Aktuální počasí Mayskaya
Aktuální počasí přímo pro město Mayskaya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
