- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Maying
Aktuální počasí Maying
Aktuální počasí přímo pro město Maying. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 24°C |
