- Počasí
- Spojené státy americké
- Nové Mexiko
- Mayhill
Aktuální počasí Mayhill
Aktuální počasí přímo pro město Mayhill. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (15:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
